Räägime rõõmust: DJ Romily

Suvisel Rõõmufestivalil esinenud DJ Romily on naine, kelle muusikavalik viib ekstaasi. Romily muusika aitab läbi tantsu rännata iseenda sisse. Naine on juba oma olemuselt rõõmus inimene. Loomulikult on suureks rõõmuallikaks talle muusika. „Seda rõõmu võimendab kindlasti suvi, päike, sõbrad ja armastus,“ lisab ta.

Välismaa lavade vallutamise saladus

DJ Romily on esinenud ka välismaistel lavadel, mis on mitmete DJ-de suureks unistuseks. „Kui ma hakkasin muusikaga tegelema, siis on kõik head asjad minu ellu justkui iseenesest tulnud. Kindlasti täituvad minu unistused ka edaspidi,“ selgitab naine, mis on olnud tema edu saladuseks.

Ta lisab, et kui me tegeleme asjadega, mis meile hinges rõõmu pakuvad, siis hakkavad asjad iseenesest juhtuma.

„Mõnikord mõtled asjadele vaid sekundi ja juba need asjad tulevad. Ega siin suurt saladust ei olegi, ehk on oma osa ka manifesteerimisel,“ räägib DJ.

Kindlasti ei tasu tema puhul mainimata jätta ka töökust – lood, mille ettevalmistuseks kulub 40 tundi ja võttes arvesse, kui palju lugusid on ta kokku pannud, siis saame aru, et naine on oma töösse pühendanud tohutu aja.

Järjepidevus, mitte allaandmine ja nõudlikkus on märksõnad, millegi DJ Romilyt võib kirjeldada. „Ma olen hästi nõudlik – ma tahan maksimaalset kvaliteeti. See, mis ma teen peab olema maailmatasemel ja võrreldav loominguga, mida viljelevad tipus olevad DJ-d,“ selgitab Romily, miks ta tahab oma tööd teha väga kõrgel tasemel.

1 tund = 40 tundi ettevalmistust

DJ Romily valmistab ühetunnist esitlust ette 40 tundi – ta suhtub sellesse loomeprotsessi väga eriliselt, võib lausa öelda, et isegi maagiliselt.

„Ma mõnikord imestan, et kuidas mul see õnnestub – kas mingi kanal avaneb ülevalt poolt? Mul on kindlasti oma mõte, kuidas esitus algab ja kuidas lõpeb, kuid kogu see tunnine teekond kujuneb jooksvalt. Musikaalselt peab see olema voolav. Ma katsetan ja kuulan kõiki detaile. Selle eesmärgiks on, et tulemus oleks mulle nauditav, seejärel on juba väga suur tõenäosus, et ka teised naudivad seda,“ kirjeldab naine enda loomeprotsessi.

Selle kõige kirjeldamiseks kasutab ta kolme märksõna – töö, armastus ja aeg!

Talle meeldib enda muusikat mängida päevasel ajal. „Kuna muusika toob mulle väga palju rõõmu, siis ma loodan, et inimesed tunnetavad seda, mida mina selle muusikaga edasi annan. Meil ei ole vaja mingeid mõnuaineid või midagi muud peale muusika, et olla rõõmus,“ selgitab DJ.

Nipid alustavatele DJ-dele

Alustavatele ja juba tegutsevatele DJ-dele muusikamaastikul ellujäämiseks soovitab naine esmalt ametit mitte tööna võtta. „Ma ei tööta DJ-na selle mõttega, et ma pean raha teenima vaid minu eesmärgiks on seda protsessi nautida,“ selgitab naine. Ta soovitab mõelda, et mis meile endale kõige rohkem meeldib. Kui sellele tegevusele lisada juurde midagi erakordset, siis see teebki meie loomingu selliseks, mis teistele meeldib. „Püüa olla selline nagu sa sisimas tegelikult oled ja mitte kedagi kopeerida. Nii on iga asjaga siin elus,“ jagab DJ nõuandeid.

„Tegele vähemalt 20% ajast nädalas sellega, mis sind tegelikult rõõmsaks teeb. Liigu väikeste sammudega ja lõpuks leiab igaüks selle kutse, mis teda rõõmsaks teeb,“ jagab DJ Romily enda rõõmuvalemit.

RÕÕMUFESTIVAL #2 toimub 25. novembril Tallinn Teras Beach’il, kus on 26 kraadi sooja ja rannaliiv. Me ootame sind täiega Rõõmufestivalile, üksi, koos sõbra ja perekonnaga või miks mitte kogu suguvõsaga!

25. novembril 2023, pimedal ajal, tuleb Rõõmufestival taas inimeste hinge rõõmu tooma. Seekord soojas ruumis ja rannaliival! Festival kestab terve päeva.

Rõõmufestival toimub Tallinnas Teras Beach’is, mis on sisevõrkpalli ja -rannatennise hall, kus on kogu aeg 26 kraadi ja jalge all pehme rannaliiv! Aadress: Lõuka 6, Tallinn

Lastele tasuta! Lapsed kuni 18. eluaastani saavad Rõõmufestivalil osaleda tasuta, mis muudab selle suurepäraseks peresündmuseks.